llakaj videos


4289 results found for "llakaj"    

Share    

Al pazar - Leonidha behet synet.Agron Llakaj,Behar Mera
VIPAT E BLLOKUT Ne qofte se doni te dini si e kalojne diten (pse jo edhe naten) vipat shqiptare dhe te huaj beni subscribe ne kete kanal dhe ju do te njoftoheni ...

By : Vipat e Bllokut     Added : 23 August 2016
Popular Videos - Sali Berisha & Agron Llakaj


By : Sali Berisha - Topic     Added : 12 August 2016
CHOKO VS KOCO - FIFA 16 Spektakli AutoStop Mirush Kabashi, Agron Llakaj dhe Koco Devole humor, humor shqip, humor shqiptar, komedi, komedi shqip,
Spektakli AutoStop Mirush Kabashi, Agron Llakaj dhe Koco Devole humor, humor shqip, humor shqiptar, komedi, komedi shqip, komedi shqiptare, grimca ...

By : K Fh     Added : 05 August 2016
Portokalli, 9 Tetor 2005 - Agron Llakaj (Skenderbeu) Aksioni kunder informalitetit dhe evazionit fiskal Vazhdon kontrolli i tatimoreve neper biznese
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

By : unknownsacaryt2     Added : 04 August 2016
Portokalli, 9 Tetor 2005 - Agron Llakaj (Babai ne Konsullaten Greke) Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

By : unknownsacaryt2     Added : 04 August 2016
Portokalli, 9 Tetor 2005 - Agron Llakaj (Skenderbeu) Courtesy: MOSOLYT (TIMETRAVELER) http://tanmarket.com - Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është
Courtesy: MOSOLYT (TIMETRAVELER) http://tanmarket.com - Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio ...

By : unknownsacaryt2     Added : 04 August 2016
Portokalli, 9 Tetor 2005 - Agron Llakaj (Skenderbeu) Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

By : unknownsacaryt2     Added : 04 August 2016
Portokalli, 14 Nentor 2010 - Editoriali (Monologu i Agron Llakaj per vonesen e Grave)
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

By : TCH Portokalli - Arkiva     Added : 28 July 2016
Portokalli, 3 Tetor 2010 - Agron Llakaj (Letra)
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

By : TCH Portokalli - Arkiva     Added : 25 July 2016
Portokalli, 16 Maj 2010 - AMC falenderimi Agron Llakaj kater perralla nga Zullolandi Faik Konica
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

By : TCH Portokalli - Arkiva     Added : 24 July 2016
Portokalli, 30 Maj 2010 - Rashidi, Reshati dhe Agron Llakaj (Kontrolli Euleksit)
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

By : TCH Portokalli - Arkiva     Added : 24 July 2016
Portokalli, 2 Maj 2010 - Rashidi, Reshati dhe Agron Llakaj, (O Kontrabandist)
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

By : TCH Portokalli - Arkiva     Added : 23 July 2016
Portokalli, 9 Maj 2010 - Rashidi, Reshati, Agron Llakaj dhe Hakiu (Hakiu Big Brother)
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

By : TCH Portokalli - Arkiva     Added : 23 July 2016
Portokalli, 18 Prill 2010 - Rashidi, Reshati dhe Agron Llakaj (Rashidi regjisor per situaten)
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

By : TCH Portokalli - Arkiva     Added : 22 July 2016
Portokalli, 11 Prill 2010 - Rashidi, Reshati dhe Agron Llakaj (Emblema e Prizrenit)
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

By : TCH Portokalli - Arkiva     Added : 21 July 2016

Prev   1 2 3 4 5   Next
Must See
Yamaha Ascino Miss Diva 2016 Gallery
Yamaha Fascino Miss Diva 2016 Bangalore finalists. Keerthana...
Sonakshi Sinha sizzles on Dance Plus 2 sta ...
Sonakshi Sinha sizzles on Dance Plus 2 stage with super judg...
Ranveer Singh, Tamannaah at Ranveer Ching ...
Ranveer Singh, Tamannaah, Rohit Shetty, Milap, Ashish Patil...
A Flying Jatt Team at Sadbhawna Diwas 2016 ...
Actors Tiger Shroff, Jacqueline Fernandez and Hollywood tale...
Priyadarshini Chatterjee launches Barbeque ...
Femina Miss India World 2016 Priyadarshini Chatterjee launch...
Megastar Chiranjeevi Birthday 2016 Celebra ...
Ram Charan, Allu Arjun, Allu Aravind, Nagababu, VV Vinayak, ...
Majnu Kallumoosi Song Launch at Radio Mirc ...
Nani and Actress Anu Emmanuel at Majnu Movie Kallumoosi son...
Karulo Shikarukelithe Movie Teaser Launch
Sudarshan, Suresh, Priyanka, Ishika Singh, Madala Koteswara ...
Saiya Re Album Launch Gallery
Dr.Sanjay Paul’s Saiya Re Music Album Launch event held at P...
Chiranjeevi 61st Birthday Party at Park Hy ...
Mahesh Babu, Namrata Shirodkar, KTR, Ram Charan, VV Vinayak...