Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

myzeqare videos

myzeqare videos
4206 results found for "myzeqare"    

Nertila Selmanaj - Myzeqare pellumbeshe (Official Video HD) Nertila Selmanaj - Myzeqare pellumbeshe (Official Video HD)
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.

By : ArkivaShqip     Added : 17 September 2013

Kristo Kondakciu  - Kaba Myzeqare Kristo Kondakciu - Kaba Myzeqare


By :     Added : 19 June 2014

BILBILAT E MYZEQESE!!!! Kenge myzeqare BILBILAT E MYZEQESE!!!! Kenge myzeqare
KENGE MYZEQARE nga Todi Kote dhe BILBILAT E MYZEQESE!!!!

By : ARDI2068     Added : 21 February 2009

Vasillaq Gremi & Kozeta Shabani - Kenga myzeqare kenge (Official Video HD) Vasillaq Gremi & Kozeta Shabani - Kenga myzeqare kenge (Official Video HD)
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.

By : ArkivaShqip     Added : 22 July 2015

Treshe Myzeqare - (Lushnje,Fier,Berat) Treshe Myzeqare - (Lushnje,Fier,Berat)
valle shume e bukur e zones se myzeqese dhe jo vetem.

By : lisieni     Added : 16 August 2008

Valle dyshe Myzeqare burrash Valle dyshe Myzeqare burrash
Perlat e popullit tim.

By : muzikanti9966     Added : 17 November 2012

Haxhi Marina - Kaba Myzeqare Haxhi Marina - Kaba Myzeqare
Orkester ne zonen e karavastase (Lushnje) e viteve para demokracise Ne kujtim te klarinetistit, mikut dhe vllait tone Haxhi Marina. Ne Klarinet: Haxhi Marina Ne ...

By : lisieni     Added : 06 October 2012

Edmond Bregu  Vajze Myzeqare (Shqipja Master Produksion) Edmond Bregu Vajze Myzeqare (Shqipja Master Produksion)


By : shqipjamaster     Added : 23 May 2011

KUR VJEN NUSJA MYZEQARE KUR VJEN NUSJA MYZEQARE


By : vaka61     Added : 13 January 2013

DYSHE MYZEQARE.flv DYSHE MYZEQARE.flv
e kerxyer ne olimpiaden artistike te shkollave te mesme Lushnje. kerxejn ne mikse: BLERTI,FATJONI,ARLINDI,NIKOLINI,EGLI,ALDO,SHYQYRJONI DHE EDLIRI ...

By : blerti100     Added : 20 July 2010

Bashkimi Dance- Valle Myzeqare Bashkimi Dance- Valle Myzeqare


By : BashkimiDance     Added : 10 December 2012

KABA MYZEQARE BARJAM SACMJA KABA MYZEQARE BARJAM SACMJA
Regjistruar ne emisionin Art-Folk , ideuar dhe realizuar nga Gentjan Banaj ne ekranin e TV Apollon.

By : GentjanBanaj     Added : 24 January 2013

VALLE DYSHE MYZEQARE SEMANI NGA DJ JOLDI FIER ALBANIA STUDIO TV VALLE DYSHE MYZEQARE SEMANI NGA DJ JOLDI FIER ALBANIA STUDIO TV


By :     Added : 03 April 2013

DASMA MYZEQARE DASMA MYZEQARE
Rituali Dasmes ne Myzeqe produksion i spektaklit e Diell Top-Channel I realizuar nga Drejtoria e Artit dhe Kultures prane Bashkise Fier.

By : armandcuni     Added : 31 May 2013

Kici Mertika. Kenge Popullore Myzeqare. Kici Mertika. Kenge Popullore Myzeqare.
Kici Mertika eshte pjesemares ne 5 Festivale Kombetare. Zeri i tij i larte e kumbues eshte klasifikuar si 'Ze Koke'.Eshte ze i vecante dhe i mrekullueshem.

By : mertikaa     Added : 13 December 2010
india everyday videos
Prev   1 2 3 4 5   Next