myzeqare videos


3575 results found for "myzeqare"    


Share    

Nertila Selmanaj - Myzeqare pellumbeshe (Official Video HD)
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.

By : ArkivaShqip     Added : 17 September 2013
Vasillaq Gremi & Kozeta Shabani - Kenga myzeqare kenge (Official Video HD)
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.

By : ArkivaShqip     Added : 22 July 2015
Kristo Kondakciu - Kaba Myzeqare


By :     Added : 19 June 2014
Ani Myzeqarja ft. Kleandro - Dardha Rrumbullake (Official Video HD)
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Artist booking? booking@acromax.de Video by MAX Production.

By : ArkivaShqip     Added : 22 December 2014
BILBILAT E MYZEQESE!!!! Kenge myzeqare
KENGE MYZEQARE nga Todi Kote dhe BILBILAT E MYZEQESE!!!!

By : ARDI2068     Added : 21 February 2009
Treshe Myzeqare - (Lushnje,Fier,Berat)
valle shume e bukur e zones se myzeqese dhe jo vetem.

By : lisieni     Added : 16 August 2008
Edmond Bregu Vajze Myzeqare (Shqipja Master Produksion)


By : shqipjamaster     Added : 23 May 2011
Valle dyshe Myzeqare burrash
Perlat e popullit tim.

By : muzikanti9966     Added : 17 November 2012
DYSHE MYZEQARE.flv
e kerxyer ne olimpiaden artistike te shkollave te mesme Lushnje. kerxejn ne mikse: BLERTI,FATJONI,ARLINDI,NIKOLINI,EGLI,ALDO,SHYQYRJONI DHE EDLIRI ...

By : blerti100     Added : 20 July 2010
DASMA MYZEQARE
Rituali Dasmes ne Myzeqe produksion i spektaklit e Diell Top-Channel I realizuar nga Drejtoria e Artit dhe Kultures prane Bashkise Fier.

By : armandcuni     Added : 31 May 2013
Dasma Myzeqare - Komisar Katani (Official Video HD)


By : ElrodiMusicOfficial     Added : 23 September 2015
KABA MYZEQARE BARJAM SACMJA
Regjistruar ne emisionin Art-Folk , ideuar dhe realizuar nga Gentjan Banaj ne ekranin e TV Apollon.

By : GentjanBanaj     Added : 24 January 2013
Haxhi Marina - Kaba Myzeqare
Orkester ne zonen e karavastase (Lushnje) e viteve para demokracise Ne kujtim te klarinetistit, mikut dhe vllait tone Haxhi Marina. Ne Klarinet: Haxhi Marina Ne ...

By : lisieni     Added : 06 October 2012
KUR VJEN NUSJA MYZEQARE


By : vaka61     Added : 13 January 2013
Bashkimi Dance- Valle Myzeqare


By : BashkimiDance     Added : 10 December 2012

Prev   1 2 3 4 5   Next
Must See
Shah Rukh Khan snapped at airport Gallery
Shah Rukh Khan snapped at Mumbai airport
Special Screening of TALVAR at lightbox
Special Screening of TALVAR at lightbox images
Press conference of Jio MAMI Mumbai Film F ...
Kiran Rao, Anupama Chopra, Vishal Bhardwaj, Dibakar Banerje...
Mugdha Godse, Zayed Khan at Cover Launch o ...
Mugdha Godse, Zayed Khan, Tusshar Kapoor at the Cover Launch...
Malaika Arora Khan Actress Gallery
Malaika Arora Khan, known as Malaika Arora before her marria...
Jhalak Dikhhla Jaa Reloaded Super finale G ...
Alia Bhatt make an appearance on the show to promote her upc...
Deepika Padukone and Shraddha Kapoor Snapp ...
Deepika Padukone and Shraddha Kapoor Snapped At Mehboob Stud...
Celebs at Special Screening of Talvar Film ...
Konkona Sen Sharma, Irrfan, Neeraj Kabi and others Celebs a...
Amazon India Fashion Week - Anavila Galler ...
Amazon India Fashion Week kicked off on an ethnic note. Whi...
Nagarjuna Akkineni and Karthi Oopiri Movie ...
Nagarjuna Akkineni Karthi and Tamannaah Bhatia from the fil...