Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

kenglabe videos

kenglabe videos
    Turn Off Safe Search

Këngë Labe ( Dasma Labe ) ..V. Zyka ..Goliku ..T.Lela .. N.çela.. Këngë Labe ( Dasma Labe ) ..V. Zyka ..Goliku ..T.Lela .. N.çela..
Këngë dasmash nga Laberia ..Vendim Zyka , Nazif çela Tomorr Lela ..Goliku ..dhe gr...

Duration : 00:05:24     Views : 126670     By : julienkute     Added : 22 April 2012

Grupi Bences & Paro - Bij Cobanesh Grupi Bences & Paro - Bij Cobanesh
Ekskluzivisht nga Super Star Records https://www.facebook.com/SuperStarAlbania.

Duration : 00:04:12     Views : 171320     By : SuperStarAlbania     Added : 19 March 2012

Këngë labe - Mora lart Shushicën Këngë labe - Mora lart Shushicën'o - Grupi i Gumenicës (Vlorë)
Teksti i këngës: Mora lart Shushicën'o diell'o, beharit'o ngjitem këtë tokë të sho...

Duration : 00:02:24     Views : 50803     By : Bato876     Added : 06 June 2010

Vasil sera  - laberi Vasil sera - laberi
KJO KENGE ESHTE KENDUAR NGA KENGETARI I NJOHUR I MUZIKES LABE " VASIL SERAJ "

Duration : 00:03:35     Views : 28170     By : redivlore     Added : 19 September 2011

pellumbesha dhe pellumbi pellumbesha dhe pellumbi
pellumbesha dhe pellumbi....

Duration : 00:03:19     Views : 90775     By : vlonjatja2vogel     Added : 13 February 2010

Kenge Labe. Piluri - Ti je ilaci i cobanit! Kenge Labe. Piluri - Ti je ilaci i cobanit!
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times ...

Duration : 00:03:51     Views : 189202     By : labmali     Added : 13 June 2008

Hajde mikja ime - Grupi i Delvinës Hajde mikja ime - Grupi i Delvinës
marës - Idajet Duka kthyes - Viktor Higaçi hedhës - Nuri Hamzai iso - Veledin Kork...

Duration : 00:02:10     Views : 105880     By : sotolestele     Added : 22 October 2008

Me mua merio me mua Me mua merio me mua
kjo keng u kushtohet dy te rinjve nga Dukati. ishin te dashuruar me njeri tjetrin,...

Duration : 00:02:27     Views : 41784     By : ericvlore     Added : 02 October 2009

Këngë Labe për Viktimat e OTRANTOS - Grupi i Delvinës Këngë Labe për Viktimat e OTRANTOS - Grupi i Delvinës
Kushtuar të rinjve e të rejave që humbën jetën në tragjedinë që ndodhi në kanalin ...

Duration : 00:02:45     Views : 239464     By : sotolestele     Added : 22 October 2008

KENGE LABE-GRUPI  FLLAD  LABERIE-MODA KENGE LABE-GRUPI FLLAD LABERIE-MODA
A SONG COMPOSED BY PIRO LATIFI, AS PERFORMED BY PETRIT HAMZAJ.

Duration : 00:02:50     Views : 9266     By : vangjelako     Added : 26 November 2009

Kenge Labe. Piluri -  Vijne djemte neper vape. Kenge Labe. Piluri - Vijne djemte neper vape.
An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times ...

Duration : 00:03:30     Views : 115334     By : labmali     Added : 14 June 2008

Kenge Labe:MOJ VELO VELIDE Kenge Labe:MOJ VELO VELIDE
S`rrime do pa kenduar Labce,ajo na shlodh,na largon stresin e rutinen e perditshme...

Duration : 00:03:43     Views : 2732     By : kengelabe     Added : 19 March 2014

Maya Alicka - Korba Ceco Maya Alicka - Korba Ceco
Keng Labe.

Duration : 00:04:31     Views : 49687     By : LaNeTjA     Added : 16 March 2009

O bire ku je - Keng Kurbeti O bire ku je - Keng Kurbeti
nje kenge vajtimi - popullore ( Xhevair akulli - o bire ku je )

Duration : 00:03:48     Views : 932352     By : BeLaKoC     Added : 31 August 2008

Këngë për kombëtaren. Kompozimi nga “Jehona labe” Këngë për kombëtaren. Kompozimi nga “Jehona labe”


Duration : 00:01:36     Views : 6117     By : ChannelOneAl     Added : 25 October 2014
india everyday videos