gjimnazi videos


15566 results found for "gjimnazi"    


Share    

Shkolla qender komunitare Gjimnazi Kucove
Gjimnazi Kucove Nxeneset e klases XI -B duke dhene kontributin e tyre ne shkollen qender komunitare. Dita e pare. 2015.

By : gerta ferro     Added : 16 November 2015
Gjimnazi " Gjon Buzuku " perkrah kombëtaren.
Nxenesit e Gjimnazit " GJON BUZUKU " ne Prizren e perkrahin kombetaren Kuq e Zi kunder serbis! Video: SUAD EMINI.

By : Suad Emini     Added : 14 October 2014
Gjimnazi 25 Maj , Malesia - Tuz
ProudToBeAlbanian.

By : Shqipri Etnike     Added : 22 January 2015
Gjimnazi “Frang Bardhi” Funksionon me Tualete të Bllokuara 1


By : Kallxo.com     Added : 23 September 2014
Dita e Shkolles - Vallja e Çetës dhe e Rugovës - Gjimnazi "25 Maj" nga Tuzi
Vallëzojnë----------- *Aleksander Bojaj-Kristiana Junçaj* *Vilson Pllumaj-Suzana Ivezaj* *Mark Lulgjuraj-Marina Bojaj* *David Lekocaj-Elvira Imeri* *Blerim ...

By : Tuzi Channel     Added : 25 May 2016
Gjimnazi Loyola - Pervjetori i 10 te
TV Prizreni, Lajmet Gjimnazi Loyola - Pervjetori i 10 - te 16.04.2015.

By : TV Prizreni     Added : 20 April 2015
Gjimnazi 25 maj në Tuz(Malësia e Madhe)
Festojnë fitoren dhe kualifikimin ne EURO2016 ME PLIS NË PARIS.. Shqipëri o nana ime...Arta ft Gold Ag & Don Arbas.

By : Tuzi Channel     Added : 12 October 2015
Spot promovues për "Open Day" tek Gjimnazi "Faik Konica"
Një ditë e hapur brenda shkollës, për prindër, nxënës dhe mësues, më datë 27 maj. Tek "Open Day" do të ndiqni: - Prezantimi i aktiviteteve shkollore; ...

By : Lindita Grabocka     Added : 25 May 2016
KL XII- 4 Gjimnazi ''Gjergj Kastrioti Skenderbeu'' Drenas.
Klasa e XII- 4 Viti 2012/13 Maturantë. Fb. - https://www.facebook.com/pages/KL-XII-4-Gjimnazi-Gjergj-Kastrioti-Skenderbeu-Drenas/477842945604962?ref=hl.

By : IGchannel MF     Added : 19 May 2013
We Speak Science in Europe (Albania). Gjimnazi Skënderbeu Kaçanik
Soon th.

By : We Speak Science     Added : 23 December 2014
Gjimnazi Hajdar Dushi - vallzim modern
Dancing ! Festa e Gjimnazit " Hajdar Dushi " Vallzimi modern.. pergatitur nga Edona Hyla.

By : edonahyla     Added : 19 November 2009
Gjimnazi "Zenel Hajdini"


By : Sku dan     Added : 06 March 2015
Inaugurimi i objektit të ri Gjimnazi ,,Eqrem Qabej'' Vushtrri
Inaugurimi i objektit të ri Gjimnazi ,,Eqrem Qabej'' Vushtrri.

By : Komuna Vushtrri     Added : 10 September 2013
#‎etwinning4diversity‬ 2016 # "Gjimnazi i Ri" Vlore, Albania
Happy # eTwinningDay and # EuropeDay ! What do students think about diversity across Europe? How can we preserve diversity in our schools and society?

By : Keti Bajrami     Added : 09 May 2016
harlem shake gjimnazi skenderbeu XII 6


By : Obscura     Added : 30 March 2013

Prev   3 4 5 6 7   Next