cekja videos


6830 results found for "cekja"    

Share    

Cekja Pacient - Pjesa 1-re


By : ElrodiMusicOfficial     Added : 01 April 2013
Portokalli, 13 Mars 2016 - Kapo, Melamini dhe Cekja (Roja e lekeve)
Kapo, Melamini dhe Cekja (Roja e lekeve) Këtu mund të ndiqni arkivën ndër vite të "Portokalli": http://bit.ly/236qZtl Këtu mund të ndiqni arkivën ndër vite të ...

By : Top Channel Albania     Added : 15 March 2016
CEKJA-I FTUAR SPECIAL NE DASEM NE LAZARAT-E DIEL 20/SHTATOR 2015
kamera VASIL TEREZIU tel/00306978510972.

By : APOSTOL TEREZIU     Added : 23 September 2015
Cekja i Beratit ne Al Pazar


By : VizionPlusAlbania     Added : 15 April 2013
Cekja


By : Tring     Added : 14 November 2011
Humor Tirana Tv - Daullexhiu - Sejfulla Myftari "Cekja" & Cim Isufi


By : Tirana Tv (OFFICIAL)     Added : 24 December 2013
Cekja Pacient - Pjesa 4-t


By : ElrodiMusicOfficial     Added : 01 April 2013
Dance with me Albania - Markela & Cekja (nata 06)
https://www.tvklan.al Dance format by Endemol & TvKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.

By : DANCE WITH ME Albania     Added : 27 October 2015
Personazhe ne Kurth // Cekja Beratit
Ekskluzivisht nga Super Star Records Facebook: http://www.facebook.com/SuperStarAlbania WEB: http://superstarradio.al/

By : SuperStarAlbania     Added : 09 December 2012
Portokalli, 8 Prill 2007 - Cekja (Filmi Gjeneral Gramafoni)
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

By : TCH Portokalli - Arkiva     Added : 14 June 2016
Dance with me Albania - Markela & Cekja
https://www.tvklan.al Dance format by Endemol & TvKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.

By : DANCE WITH ME Albania     Added : 02 December 2015
Cekja i Beratit - Al Pazar 1 Mars 2014 - Sketch - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/albanianpazar https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Show, humor dhe shume ...

By : VizionPlusAlbania     Added : 03 March 2014
Cekja - Al Pazar 31 maj 2014 - Show - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/albanianpazar https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Show, humor dhe shume ...

By : VizionPlusAlbania     Added : 08 June 2014
Takim me gocen e tiranes ke Sahati - Humor Cekja.mp4


By : Enea Xhani     Added : 26 January 2013
CEKJA I BERATIT HUMOR KONCERT NGA TINA TEPELEN NE PATRA ME 17 12 2017
HD IDEA FOTO-STUDIO PRODUCTION TEL ; 6974663631-6948323878.

By : AUREL HODAJ & HD IDEA FHOTO-STUDIO     Added : 24 December 2016

Prev   1 2 3 4 5   Next