Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

TVSH videos

TVSH videos
    Turn Off Safe Search

https://youtube.com/devicesupport https://youtube.com/devicesupport


Duration : 00:03:56     Views : 2671351     By : YouTubeHelp     Added : 17 April 2015

TEFTA RADI Spikere NE TVSH. TEFTA RADI Spikere NE TVSH.
TEFTA RADI.

Duration : 00:04:43     Views : 12838     By : bertalba     Added : 06 May 2012

Shih Programin Eni Cobani Shihemi ne TVSH 16 Shkurt 2015 Pjesa e pare Shih Programin Eni Cobani Shihemi ne TVSH 16 Shkurt 2015 Pjesa e pare
"Shih Programin" Eni Cobani Shihemi ne TVSH "16 Shkurt 2015" Pjesa e pare Nje prog...

Duration : 00:26:29     Views : 1199     By : rRCrkHHw_ubixRQcXczcfw     Added : 17 February 2015

Tatimet: Mashtrimi me TVSH-në, më i madh - News, Lajme - Vizion Plus Tatimet: Mashtrimi me TVSH-në, më i madh - News, Lajme - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/Viz...

Duration : 00:01:57     Views : 780     By : VizionPlusAlbania     Added : 24 October 2013

TVSH, Emisioni Drejtpërdrejt -  Kujtesa - Harresa TVSH, Emisioni Drejtpërdrejt - Kujtesa - Harresa
Një emision i fokusuar tek Kujtesa dhe Harresa. Si ndikojnë në jetën tonë të përdi...

Duration : 00:47:22     Views : 274     By : 1ZeriJuaj     Added : 09 July 2014

SPORT   FUTBOLL   FEMRA   SHQIPERI GREQI NE TVSH      ABK SPORT FUTBOLL FEMRA SHQIPERI GREQI NE TVSH ABK


Duration : 00:01:19     Views : 1523     By : AlbanianSport     Added : 30 October 2013

Parlamenti rrëzon nismën për heqjen e TVSH-së - Vizion Plus - News - Lajme Parlamenti rrëzon nismën për heqjen e TVSH-së - Vizion Plus - News - Lajme
Seanca e fundit për këtë vit u mbyll me votimin konsensual te Avokatit te Popullit...

Duration : 00:01:44     Views : 672     By : VizionPlusAlbania     Added : 22 December 2011

Emisioni DREJTPERDREJT - TVSH & Radio Tirana Emisioni DREJTPERDREJT - TVSH & Radio Tirana
Lidhje direkte me studion e Radio Tiranes gjate transmetimit te emisionit "Gjithçk...

Duration : 00:02:42     Views : 3355     By : AndriXhahu     Added : 10 August 2013

Heqja e TVSH-se per inportin e gomerve - Alpazar - Vizion Plus Heqja e TVSH-se per inportin e gomerve - Alpazar - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/albanianpazar https://facebook.c...

Duration : 00:10:09     Views : 1169     By : VizionPlusAlbania     Added : 05 April 2015

ALKETA LUARI NE PROGRAMIN E MENGJESIT NE TVSH MIRSEVJEN PER LIBRIN ISHTE KOHA E IDEALIT. ALKETA LUARI NE PROGRAMIN E MENGJESIT NE TVSH MIRSEVJEN PER LIBRIN ISHTE KOHA E IDEALIT.


Duration : 00:08:08     Views : 287     By : NardiDemo1     Added : 28 February 2015

PETRONINSAT NË TVSH PETRONINSAT NË TVSH
Petro Nini, petroninsat dhe takimi i tyre historik i 22 qershorit 2013 ishin në fo...

Duration : 00:31:37     Views : 1789     By : studiofasada     Added : 02 February 2014

Edi Hila dhe Adrian Paci do te perfaqesojne Shqiperine ne Bienalen e Venecias. Edi Hila dhe Adrian Paci do te perfaqesojne Shqiperine ne Bienalen e Venecias.
Edi Hila dhe Adrian Paci do te perfaqesojne Shqiperine ne edicionin e 14-te te Eks...

Duration : 00:01:28     Views : 91     By : 6tAjIpd8AWLI4ErBpBh2qg     Added : 27 May 2014

Ligji i ri për TVSH-në - Top Channel Albania - News - Lajme Ligji i ri për TVSH-në - Top Channel Albania - News - Lajme
Qeveria ka hartuar një ligj të ri për tatimin mbi vlerën e shtuar, i cili pritet t...

Duration : 00:01:37     Views : 1159     By : TopChannelAlbania     Added : 25 April 2014

A1 Report - Berisha: Ulni TVSH e energjisë 6 %, ose riktheni fashën mbrojtëse A1 Report - Berisha: Ulni TVSH e energjisë 6 %, ose riktheni fashën mbrojtëse
TIRANE - Seanca plenare e kësaj të enjteje në Kuvendin e Shqipërisë nisi me prezan...

Duration : 00:02:59     Views : 560     By : shqiptarjatv     Added : 09 April 2015

Kuvend, PD: Ulni TVSH për energjinë, PS: Bëni demagogji- Ora News- Lajmi i fundit- Kuvend, PD: Ulni TVSH për energjinë, PS: Bëni demagogji- Ora News- Lajmi i fundit-
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Seanca parlamentare nisi me shqyr...

Duration : 00:01:28     Views : 145     By : rtvoranews1     Added : 09 April 2015
india everyday videos