Spitali videos


5796 results found for "Spitali"    


Share    

Portokalli, 15 Mars 2015 - Spitali (Infermierja, Kirurget, Populli)


By : TopChannelAlbania     Added : 17 March 2015
Spitali Bahceci
"Spitali bahceci" "IVF german" "infertiliteti" "fertilizimi" "fertilizimi in vitro" "In Vitro Fertilisation" "spitali" "bahceci" "bahçeci" "Kosova" "Prishtina" "IVF center" ...

By : spitalibahceci     Added : 01 December 2011
Nje vit Spitali Amerikan Prishtine - Kosovapress


By : spitaliamerikan     Added : 15 April 2013
stupcat spitali


By : mendi115     Added : 28 December 2011
Ora 7 - Spitali Amerikan në Kosovë - 17.09.2015 - Klan Kosova
Gazetari Kron Sadiku ju sjellë të gjitha informacionet rreth Spitalit Amerikan në Kosovë . Mësoni më shumë për këtë institucion shëndetësor.

By : KlanKosovaOfficial     Added : 17 September 2015
PM - Dr. Murat Ozel - Obsteter, gjinekolog (Spitali "Bahceci") 18.03.2015
Tema: Deshtimi i perseritur ne trajtimin e infertilitetit.

By : rtv21official     Added : 19 March 2015
Lezhë, mjeku doli në pension spitali ende pa neurologë
Urgjencat dhe të sëmurët kronikë në Lezhë që kanë nevojën e mjekut neuorolog duhet t'i bëjnë mirë llogaritë pasi këtë shërbim mund ta marrin vetëm dy herë ...

By : shqiptarjatv     Added : 07 October 2015
Cima, Dreni, Kungji - Kungji te spitali


By : ArtSkillOfficial     Added : 04 February 2013
Tepelene, spitali pa paciente - Top Channel Albania - News - Lajme
Spitali i Tepelenes me 171 te punesuar vuan mungesen e mjekeve specialiste, ndera trajton nje numer minimal pacientesh qe nuk justifikon eficencen e tij.

By : TopChannelAlbania     Added : 15 October 2014
Takimi i pasdites - Spitali 'Hygeia', Departamenti i Gjinekologjise! (15 prill 2014)
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari LIVE ne KLANHD & TVKLAN, nga e hena ne te premte 18:10.

By : televizioniKLAN     Added : 17 April 2014
Vizioni I Pasdites - Si funksionon Spitali Hygeia - 31 Mars 2014 - Show - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/vizioniipasdites https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Ne studio: Rezar Deveja, ...

By : VizionPlusAlbania     Added : 31 March 2014
Polati del nga spitali ku e plagos Xhahiti Luciano Bardhi
Luciano Bardhi Polat Alemdar duke dale nga spitali pasi ate e plagosi Xhahiti ne pjesen 215 LIVE ne Turqi dhe Abdylhei dhe XHahiti i shkojne per te thene te ...

By :     Added : 13 December 2014

Prev   1 2 3 4 5   Next
Must See
Shah Rukh Khan snapped at airport Gallery
Shah Rukh Khan snapped at Mumbai airport
Special Screening of TALVAR at lightbox
Special Screening of TALVAR at lightbox images
Press conference of Jio MAMI Mumbai Film F ...
Kiran Rao, Anupama Chopra, Vishal Bhardwaj, Dibakar Banerje...
Mugdha Godse, Zayed Khan at Cover Launch o ...
Mugdha Godse, Zayed Khan, Tusshar Kapoor at the Cover Launch...
Malaika Arora Khan Actress Gallery
Malaika Arora Khan, known as Malaika Arora before her marria...
Jhalak Dikhhla Jaa Reloaded Super finale G ...
Alia Bhatt make an appearance on the show to promote her upc...
Deepika Padukone and Shraddha Kapoor Snapp ...
Deepika Padukone and Shraddha Kapoor Snapped At Mehboob Stud...
Celebs at Special Screening of Talvar Film ...
Konkona Sen Sharma, Irrfan, Neeraj Kabi and others Celebs a...
Amazon India Fashion Week - Anavila Galler ...
Amazon India Fashion Week kicked off on an ethnic note. Whi...
Nagarjuna Akkineni and Karthi Oopiri Movie ...
Nagarjuna Akkineni Karthi and Tamannaah Bhatia from the fil...