NOIZY videos


167355 results found for "NOIZY"    


Share    

Noizy - The baddest (Official Video HD)
Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest, Erdha prej nentoke drejt n'siperfaqe, Si bomb automike shpertheva moj naqe, Tash ...

By : thisisnoizy     Added : 15 May 2016
Noizy - Grande (Official Video HD)
Noizy Rap l: Njifem si I pari, Erdha me ferrari, Me pa Se cka bagazhi - shoki t'hik zari, Rrethohem me mangupa - zdin Se cka Esht tuta, Shokt smun mi prek - Se ...

By : thisisnoizy     Added : 01 April 2016
Noizy ft. Lil Koli - Flight mode (Official Video HD)
Po folim tash haptas pa rrena pa maska dhe pa doreza, U Bom gati 10 vjet n'estraden shqiptare dhe prap jena mbretrat, Do erdhen do iken do vin dhe do shkojn ...

By : thisisnoizy     Added : 29 April 2016
Noizy ft Varrosi - Shut the place down (Official Video HD)
Lyrics: Na nuk bojm beef neper internet, Kena klubin plot sikur esht qytet, Femna nkrah tem Ka present, Parja e trash sikur Esht dyshek, Roling and roling and ...

By : thisisnoizy     Added : 15 April 2016
Noizy - Ju njoh mir (Official Video HD)
Lyrics: Ju njoh mir Ju e dini se ju njoh Mir, Ata filmat e juja kishe pi* none? e dini se ju njoh mir Jeni krejt njejt shqipe jeni krejt njejt, Erdha me ju zgju se jeni ...

By : thisisnoizy     Added : 22 April 2016
Noizy - Number One (Official Video HD)
Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real Instagram: https://instagram.com/zinizin Lyrics: Noizy rap1: S'asht veshtir Kjo me u pa Jena njo Jena njo, ...

By : thisisnoizy     Added : 19 September 2015
6 Dite pa Ermalin (62) - Noizy
Prodhim I Digitalb Show i perjavshem nga Ermal Mamaqi ne T (Digitalb)

By : Ermal Mamaqi     Added : 26 March 2016
Noizy - Not gonna talk (Official Video HD)
Lyrics: Shqipe nuk t'folim vim Ta bojm zborin, Plumat fishkellejn sikur te filmi zori, Thu Se don beef ua servojm ku doni, Shqipe ku Ta doni vec hapni gojen folni, ...

By : thisisnoizy     Added : 08 April 2016
Zone e lire - Exluzive/Rrefimi i Noizy-t dhe albumi i ri ‘ZinCity’! (01 prill 2016)
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.

By : RTV KLAN     Added : 02 April 2016
Varrosi ft LiL Koli & Noizy - 30 Vet (Prod. by Blasian Beats)
LYRICS POSHTE LYRICS BY: Varrosi, Lil Koli, Noizy instrumenta by: blasian beats mix&master: A boom Video: elminofilms Varrosi Chorus: Kush, kush i rrejti ...

By : Varrosi OTR     Added : 27 October 2015
Noizy - Big Body Benzo (Official Video HD)
Chorus: We got that big body benZo, The whip ain't no rental, We got that small body Porscha, We like to call them torture. Rap: l Big bodies big bodies ...

By : thisisnoizy     Added : 16 May 2015
Ciljeta ft. Noizy - Gangsta Love (Official Video HD)
Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real Instagram: https://instagram.com/zinizin.

By : thisisnoizy     Added : 19 August 2015
Noizy - Bojm pak muhabet (Official Video Lyrics)
Instagram : Noizy - http://www.instagram.com/zinizin.

By : thisisnoizy     Added : 04 July 2015
Oktapod - Noizy mania - 11 Mars 2016 - Vizion Plus - Variety Show
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV https://www.facebook.com/TurjanHyska28 ...

By : VizionPlusAlbania     Added : 12 March 2016

Prev   1 2 3 4 5   Next