Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

Masakra ne Kosovë videos

Masakra ne Kosovë videos
    Turn Off Safe Search

Masakra ne Krushe te Vogel ne Kosove Masakra ne Krushe te Vogel ne Kosove
Shqiptaret reagojne ndaj zhvillimit te gjygjit te njerit prej pergjegjesve te masa...

Duration : 00:04:36     Views : 54990     By : zeriamerikes     Added : 28 January 2009

Lufta në Kosovë - Operacioni SHIGJETA Lufta në Kosovë - Operacioni SHIGJETA
Pajme dhe përmbledhje nga operacioni SHITJETA gjatë Luftës në Kosovë 1998-99.

Duration : 00:09:57     Views : 12498     By : Kosovaelire98     Added : 08 February 2014

LUFTA E KOSOVES Speciale ABCNews Qershor 2013 LUFTA E KOSOVES Speciale ABCNews Qershor 2013
LUFTA E KOSOVES Speciale ABCNews Qershor 2013.

Duration : 00:28:32     Views : 282574     By : 5EsKsRUMrcn_digZDo5KcA     Added : 15 June 2013

Majko: Lufta ime për Kosovën  - Top Channel Albania - News - Lajme Majko: Lufta ime për Kosovën - Top Channel Albania - News - Lajme
Pandeli Majko ishte vetëm 30 vjeç kur si kryeministër i Shqipërisë iu desh të mena...

Duration : 00:17:33     Views : 3967     By : TopChannelAlbania     Added : 17 April 2014

''Rozafati i Rakovinës'' - Masakra e Rakovines - Dokumentar
Lufta e fundit ne Kosove ishte e pameshirshme. Cak i ushtrise dhe policise serbe i...

Duration : 00:23:19     Views : 91     By : LZ1jifmxzdtJ7BaeX5c-GA     Added : 04 January 2015

Masakra e Kralanit, Prill 1999.mp4 Masakra e Kralanit, Prill 1999.mp4
Krimet serbe në Kosovë. Në këtë video, përvjetori i Masakrës në Kralan, transmetua...

Duration : 00:01:47     Views : 582     By : horizonti100     Added : 05 April 2012

ZONA B - Mysafir: Pandeli Majko - 06.05.2013 ZONA B - Mysafir: Pandeli Majko - 06.05.2013
Zona B nga Baton Haxhiu.

Duration : 00:32:27     Views : 6558     By : KlanKosovaOfficial     Added : 06 May 2013

Bashkimi i tokave shqiptare (Full) Bashkimi i tokave shqiptare (Full)
Bashkimi i trojeve shqiptare 1999 Beteja e Koshares Lufta ne bjeshket e Junikut, l...

Duration : 00:21:41     Views : 22592     By : ju1kas     Added : 11 June 2013

Dita e te Zhdukurve ne Kosove Dita e te Zhdukurve ne Kosove
Kosova shenon Diten e Personave te Zhdukur, ndersa numeron rreth 1907 persona te z...

Duration : 00:02:11     Views : 717     By : zeriamerikes     Added : 27 April 2009

Lufta ne sytë e një sirianeje - News, Lajme - Vizion Plus Lufta ne sytë e një sirianeje - News, Lajme - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/Viz...

Duration : 00:02:55     Views : 1257     By : VizionPlusAlbania     Added : 29 August 2013

Masakra në lokalin e natës, pamje nga skena e krimit Masakra në lokalin e natës, pamje nga skena e krimit
Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare....

Duration : 00:02:45     Views : 19679     By : VideoBalkanWeb     Added : 06 November 2014

Kosove: ende nuk dihet fati i afro dy mije te zhdukurve Kosove: ende nuk dihet fati i afro dy mije te zhdukurve
Lufta e Kosoves, shkaktoi mbi 10 mije viktima, mes tyre rreth 5 mije persona te zh...

Duration : 00:05:05     Views : 9555     By : zeriamerikes     Added : 10 April 2008

PULS - Raportet e NATO-s për shërbimet sekrete në Kosovë PULS - Raportet e NATO-s për shërbimet sekrete në Kosovë
Raportet e NATO-s për shërbimet sekrete në Kosovë Mefail Bajqinovci - autor i emis...

Duration : 01:11:46     Views : 1836     By : KohavisionOfficial     Added : 24 June 2014

USHT, promovohen librat për krimet serbe në Kosovë USHT, promovohen librat për krimet serbe në Kosovë
Krimet që ka bërë pushteti serb ndaj popullatës shqiptare në luftën e vitit 99 në ...

Duration : 00:00:52     Views : 113     By : alsatmtv     Added : 07 May 2013

Masakra e Podujevës kthehet ne art - Vizion Plus - News- Lajme Masakra e Podujevës kthehet ne art - Vizion Plus - News- Lajme
Kjo është Saranda Bogujevci! Ndërsa imazhe qe vijnë nga ekrani i një dhome ndenjej...

Duration : 00:02:02     Views : 11000     By : VizionPlusAlbania     Added : 11 February 2012
india everyday videos