Bollywood Finance Sports Technology Andhra Tamilnadu Karnataka Kerala  
search
India Everyday Videos
         
india everyday videos

Kukes videos

Kukes videos
26238 results found for "Kukes"    

A1 Report - Protestë për energjinë në Kukës policia A1 Report - Protestë për energjinë në Kukës policia 'në ajër' organizuesin
KUKËS - Ka degjeneruar në përplasje të forta fizike me policinë protesta e të rinjve kuksianë, te cilët kishin vendosur të tuboheshin këtë të hënë në Rrugën e ...

By : shqiptarjatv     Added : 04 May 2015

Basha: Rama prodhoi eksod në Kukës - Top Channel Albania - News - Lajme Basha: Rama prodhoi eksod në Kukës - Top Channel Albania - News - Lajme
Në Kukës, ku Partia Demokratike përfaqësohet në zgjedhje me Bashkim Shehun, ishte rasti që kreu i opozitës Lulzim Basha të akuzonte kryeministrin Edi Rama ...

By : TopChannelAlbania     Added : 04 May 2015

A1 Report - Haxhinasto inspekton investimet në Kukës: Do të bëhet më tepër A1 Report - Haxhinasto inspekton investimet në Kukës: Do të bëhet më tepër
KUKËS - Ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto i shoqëruar nga Drejtori i Përgjithshëm i Autoritetit Rrugor Shqiptar dhe drejtori i përgjithshëm i Ujësjellës ...

By : shqiptarjatv     Added : 08 May 2015

dasma ne kukes ( qasti i ardhjes se lodrave) dasma ne kukes ( qasti i ardhjes se lodrave)


By :     Added : 21 July 2014

Salih dhe Feriz Krasniqi - Kënga e Oso Kukës - komplet Salih dhe Feriz Krasniqi - Kënga e Oso Kukës - komplet
Salih dhe Feriz Krasniqi - Kënga e Oso Kukës - kompleti.

By : burimi11     Added : 12 October 2012

PENGMARRJA NE KUKES ABCNews 26 Shtator 2013 PENGMARRJA NE KUKES ABCNews 26 Shtator 2013
ABCNews 26 Shtator 2013.

By : abcalbanian     Added : 26 September 2013

bicaj Kukes bicaj Kukes


By : jeton640     Added : 01 July 2010

Drejt fundit akset Kukës - Krumë dhe Bajram Curri - Valbonë - RTV Ora News- Lajmi i fundit- Drejt fundit akset Kukës - Krumë dhe Bajram Curri - Valbonë - RTV Ora News- Lajmi i fundit-
Kukës - 200 milionë lekë të reja do të rehabilitojnë përfundimisht rrugën Bajram Curri - Valbonë, një nyjë kyçe për thithjen e turistëve të huaj, për të cilën po vijon ...

By : rtvoranews1     Added : 23 September 2014

Kukes, fëmija që rritet në një familje me probleme mendore - Top Channel Albania - News Kukes, fëmija që rritet në një familje me probleme mendore - Top Channel Albania - News
Zikri është fëmijë i një lidhjeje të pazakontë. Nëna e tij Linda ka probleme të shëndetit mendor, ndërsa për baba ka një 80-vjeçar. Ai ka ardhur në jetë më 18 ...

By : TopChannelAlbania     Added : 11 November 2014

PD, protestë në Kukës. Basha: Rama shiti Frrokun për Metën - Top Channel Albania - News - Lajme PD, protestë në Kukës. Basha: Rama shiti Frrokun për Metën - Top Channel Albania - News - Lajme
Në Kukës, Lulzim Basha kishte stacionin e radhës së turit të mitingjeve të demokratëve ndërmarrë në të gjitha qytetet e vendit, sipas tyre, me një motiv të madh: ...

By : TopChannelAlbania     Added : 29 March 2015

Augustin Ukaj  - Kenga e Oso Kukes Augustin Ukaj - Kenga e Oso Kukes
Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kola Publishing : Produksioni Kola All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce.

By : ProduksioniKola     Added : 21 October 2013

Shfaqen ujqerit ne Kukës - Vizion Plus - News Lajme Shfaqen ujqerit ne Kukës - Vizion Plus - News Lajme
Kopetë e ujqërve kane zbritur deri ne periferi te Kukesit, duke vene ne rrezik jetën e banoreve. Një prej kafshëve te egra madje ka tentuar te kaloje mes për mes ...

By : VizionPlusAlbania     Added : 04 October 2011

A1 Report - Kukës, aksident tragjik, furgoni bie në humnerë, 6 të vdekur A1 Report - Kukës, aksident tragjik, furgoni bie në humnerë, 6 të vdekur
KUKES- Një aksident tragjik i ka marrë jetën 6 personave, ndërsa 5 të tjerë janë plagosur. Ka qenë orë gati 06:30 e mëngjesit të sotëm kur furgoni me pasagjerë ...

By : shqiptarjatv     Added : 08 February 2014

Lufta e Kosovës- Morinë Kukës 1 Qeshor 1999 Lufta e Kosovës- Morinë Kukës 1 Qeshor 1999


By : MrAntari82     Added : 19 February 2014

Rruga Kukës-Topojan nga: Topojan BajrakuParë Rruga Kukës-Topojan nga: Topojan BajrakuParë
Video e inçizuar pergjate rruges Kukes-Topojan! Pjesa e mbaruar e lotit te pare Kukes - Ura e Corroleves...

By :     Added : 27 May 2013
india everyday videos
Prev   1 2 3 4 5   Next