Kukes videos


23014 results found for "Kukes"    


Share    

Autostrada Durrës-Kukës


By : oldlegendkosova     Added : 23 September 2009
Basha: Rama prodhoi eksod në Kukës - Top Channel Albania - News - Lajme
Në Kukës, ku Partia Demokratike përfaqësohet në zgjedhje me Bashkim Shehun, ishte rasti që kreu i opozitës Lulzim Basha të akuzonte kryeministrin Edi Rama ...

By : TopChannelAlbania     Added : 04 May 2015
Rama mbështetësve të PD në Kukës: Saliun mbajeni për mbret por votoni Hasan Halilin-Ora News
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Kuvendit ishin sot në Kukës në mbështetje të kandidatit të majtë të Kukësit ...

By : rtvoranews1     Added : 10 June 2015
PENGMARRJA NE KUKES ABCNews 26 Shtator 2013
ABCNews 26 Shtator 2013.

By : abcalbanian     Added : 26 September 2013
kollovoz kukes


By :     Added : 07 April 2013
Kukës, konvikti “20 dëshmorët” i rrënuar, asnjë investim në 50 vite
Konvikti i shkollës së mesme “ Havzi Nela” në qytetin e Kukësit prej vitesh nuk njeh asnjë investim në infrastrukturë. Në ambjentet e brendshme të godinës muret ...

By : shqiptarjatv     Added : 06 October 2015
Morin Kukes 3 Maj 1999


By : MrAntari82     Added : 09 June 2014
Protestojnë në Kukës, policia ‘kap për zhelesh” organizatorin- Ora News- Lajmi i fundit-
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Një protestë e thirrur nga shoqëria civile, që kërkon faljen e kamat vonesave dhe debisë së krijuar në vite, ndaj ...

By : rtvoranews1     Added : 04 May 2015
Elizabeta Marku Kukes Tirane Live
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.

By : FenixStudioOfficial     Added : 20 January 2014
fshati palush bushtric kukes


By : ALKUKES     Added : 26 July 2014
PJ "Sin Suela" - No Me Kukes (Video Oficial)
Download: http://www.hulkshare.com/j0amlct1jbi8 Leer la lírica: http://www.youtube.com/watch?v=aVR4dsBwdvY Subscríbete: ...

By : elefectosecundario     Added : 05 September 2013
Shfaqen ujqerit ne Kukës - Vizion Plus - News Lajme
Kopetë e ujqërve kane zbritur deri ne periferi te Kukesit, duke vene ne rrezik jetën e banoreve. Një prej kafshëve te egra madje ka tentuar te kaloje mes për mes ...

By : VizionPlusAlbania     Added : 04 October 2011
Durres Kukes


By : mediaonline08     Added : 02 July 2010

Prev   1 2 3 4 5   Next
Must See
Amitabh Bachchan to be Maharashtra's tiger ...
Amitabh Bachchan was announced Maharashtra's 'Tiger Ambassad...
Nawazuddin Siddiqui is the face of Mayur S ...
siddiqui Nawazuddin Siddiqui , at an event where he was anno...
Salman Khan Visit His Father Salim Khan At ...
Salman Khan's Father Salim Khan was admitted and operated T...
Special Screening of Film Jazbaa Gallery
Ishaan Khattar, Shahid Kapoor's half-brother along with actr...
Farah Khan Arzan Khambatta Celebrate Palla ...
Farah Khan Arzan Khambatta Celebrate Palladium S 6th Anniver...
Cheekati Rajyam Movie Tamil Audio launch G ...
Cheekati Rajyam Movie Audio launch function held at Sathyam ...
Samantha launches South India Shopping Mal ...
Samantha launches South India Shopping Mall at Ameerpet, Hyd...
Reshma Pasupuleti Actress Gallery
Reshma Pasupuleti is one of the most popular anchors in the ...
Bengal Tiger Movie Gallery
Bengal Tiger is an upcoming Telugu film written and directed...
Anushka at Rudramadevi Movie Gallery
Anushka Shetty will play the role of Rudrama Devi. The film ...