Fshati videos


29545 results found for "Fshati"    


Share    

Ora 7 - Fshati Dardani, me shtrirjen më të gjatë në Ballkan - 12.10.2015 - Klan Kosova
Gazetarja Shpresa Sekiraqa sjellë rrëfimin për fshatin Dardani ish Tankosiq të Ferizaj. Si ka filluar të popullohet, çfarë aktivitete biznesore bëhen atje dhe çka e ...

By : KlanKosovaOfficial     Added : 12 October 2015
Dardha, fshati qe te mbush - Vizion Plus - News - Lajme
Teksa udhëton nga Korça drejt Ersekës, vetëm 8 kilometra me tej, kjo tabele te tregon se fshati Dardhe nuk është larg. Rruga megjithëse malore është e ...

By : VizionPlusAlbania     Added : 21 July 2012
Fshati që pret me sytë nga qielli - Top Channel Albania - News - Lajme
Suka është stacioni i fundit, ku infrastruktura rrugore është e rregullt. Më pas ajo hidhet përtej në një shteg, që humbet kodrave. Pa një makinë të lartë është e ...

By : TopChannelAlbania     Added : 21 September 2015
AQIF MAQITEVA RAPORT NGA FSHATI MUQIBABË


By : OltionShaba     Added : 14 April 2011
MAHNITESE MARVELOUS ! FSHATI FSHAT,Facebook
Melodi me fyell.

By : Kreshniku007     Added : 27 March 2014
A1 Report - Reportazhi i DWelle/ Ne Lazarat fshati ku gjelberon kanabisi
Lazarati vijon të jetë objekt i reportazheve, këtë herë nga agjensia e lajmeve Deutche Welle , e cila sjell pamje dhe dëshmi nga brenda fshatit. Të tërheq ...

By : shqiptarjatv     Added : 18 January 2014
Fshati Boge, atraksioni me i madh turistik i Bjeshkeve te Rugoves 23.01.2015
Fshati Boge, atraksioni me i madh turistik i Bjeshkeve te Rugoves 23.01.2015.

By : rtv21official     Added : 23 January 2015
SOT - SOT 4.02.2013 FSHATI GJONAJ NË KU PO SHKOJMË?
SOT 4.02.2013 GJONAJ NE KU PO SHKOJMË?

By : KohavisionOfficial     Added : 04 February 2013
Kosina fshati i Permetit


By : geni100     Added : 07 December 2013
SOT - Fshati Velezhe, 11 05 2015
SOT - Fshati Velezhe, 11 05 2015.

By : KohavisionOfficial     Added : 11 May 2015
Permeti - Fshati Gostomicke, Vercisht e Koblare


By : geni100     Added : 02 September 2012
Fshati historik, sot i braktisur - Top Channel Albania - News - Lajme
Fshatit Kardhiq rrënjët i shkojnë deri tejmi tek molosët në periudhën e Ilirisë...edhe pse zhvillimin më të madh e mori gjatë mesjetës, ku u fuqizua e lulëzoi si një ...

By : TopChannelAlbania     Added : 31 March 2014
Fshati Breznicë 2015
Një Film për Fshatin Breznicë 2015 - Video e krijuar nga Droni me pamje të mrrekullueshme mbi fshatin Breznicë e epërme dhe Breznicë e poshtme.

By : webauctionch     Added : 12 August 2015
Fshati Braine e Eperme ne Podujeve me probleme infrastrukturore 06.03.2015
Me tel: Nazmi Elezi - Zedhenes ne Komunen e Podujeves Ne studio: Agim Avdullahu - Banor i fshatit.

By : rtv21official     Added : 06 March 2015
Fshati Malecaj, Lezhë
Fshati Malecaj, Lezhë.

By : zeriamerikes     Added : 25 February 2014

Prev   2 3 4 5 6   Next