Avduli videos


2255 results found for "Avduli"    


Share    

Tartar Avduli Tragjasi - Album me kenge labe
Album me kenget labe te pavdekshme !

By :     Added : 26 October 2014
Dasma Came (Valle e Lire) Klarinete Maldin Avduli
Klarinete: Maldin Avduli Tastjere: Saimir Lamce Ne def: Bledi Filmimi :ZydiMagixStudio.

By : zydi1000     Added : 02 July 2015
Maldin Avduli - SOLO - 02 02 2014


By :     Added : 23 February 2014
Dritan Ajdini & Maldin Avduli Live
Artista: Klarinet Maldin Avduli Tastier Bledian Beqiraj Violin Luan Huse Def Arjani Kengetar Dritan Ajdini Altin Karkalla Filmim - Montazh ZydiMagixStudio.

By : zydi1000     Added : 24 August 2015
Tartar Avduli Tragjasi - Atje te lisi në brinjë - Sofra e Këngës Labe
Marrës-------- : Tartar Avduli Këngë labe---: Tragjasi Teksti i Plotë : Kliko mbi butonin "Show more" për të lexuar tekstin e plotë. Atje te lisi në brinjë Moj Maro, Moj ...

By :     Added : 01 December 2015
Maldin Avduli - Sajmir Lamce - Ardit Sheme - SOLO POGONISHO
KAMER - ARANIT BALANI TETOR 2013 SHALES.

By :     Added : 27 October 2013
Berat Emini - Këngë për dëshmorin Mirsad Avduli ( Uçk Haraçinë )
Këndoi me qifteli dhe teksti: Berat Emini 2015.

By :     Added : 09 June 2015
Maldin Avduli - nje talent i ri i muzikes popullore
Maldin Avduli ju sherben ne dasma e gezime familjare. Adresa : Shales - Sarande Cel. +355 695832755.

By : studiobalanimusic     Added : 21 August 2013
Toton Sulejmani &Maldin Avduli klarinet kolazh 2015 nr .cel 0694444319
Per dasmat dhe gezimet familjare muzik live nr .cel toton sulejmani 0694444319 degjim te kendshem.

By :     Added : 07 December 2015
Tartar Avduli Tragjasi-Jeta tu ngarkua barrë djalë o djalë-Sofra e Këngës Labe
Marrës-------- : Tartar Avduli ---- Kthyes : Golik Lika Këngë labe---: Tragjasi Teksti i Plotë : Kliko mbi butonin "SHOW MORE" për te lëxuar tekstin e plotë. Jeta tu ...

By :     Added : 11 November 2015
Komedia "Krushqit nga Vlora" - Teatri "Petro Marko"- Matilda Avduli
"Krushqit nga Vlora" është komedi e vënë në skenë nga trupa e Teatrit "Petro Marko" të Vlorës. Regjia : Jorgaq Tushe Interpretojne aktoret : Matilda Avduli, Afrim ...

By :     Added : 01 November 2015
Maldin Avduli Live Kangjelia
Artista: Maldin Avduli Filmim montazh ZydiMagixStudio.

By : zydi1000     Added : 10 July 2015
Tartar Avduli Tragjasi - Që kur kam te ikur - Sofra e Këngës Labe
Marrës-------- : Tartar Avduli Këngë labe---: Tragjasi Teksti i Plotë : Kliko mbi butonin "Show more" për të lexuar tekstin e plotë. Që kur kamt'e ikur U bënë disa ...

By :     Added : 29 November 2015
Live me Maldin Avdulin Ganiol Osmanin & Aleksandros Kostas
Artista: Ganiol Osmani Aleksandro Kostas Klarinete: Maldin Avduli Organo: Toton Sulejmani Ne Def: Bledi Allkushi.

By : zydi1000     Added : 11 January 2016

Prev   1 2 3 4 5   Next